Informace

Prohlédnuté produkty

Nejoblíbenější produkty

Hmyzí hotel

Nový produkt

Menší hmyzí hotel pro blanokřídlý hmyz (zejména samotářské včely čalounice a na ně vázané krásné drobné vosičky – zlatěnky – vše člověku naprosto neškodní a neútoční živočichové s velmi zajímavými životními projevy). Dále pro různé druhy ploštic, motýlů, brouků včetně slunéček, ale i pro škvory a zlatoočka, …

Přibližné rozměry: 40x20x14 cm 

Vpravo vyberte variantu zboží.

Více informací

9 ks

2 000,00 Kč

Více informací

Hotel obsahuje nařezaná stébla rákosu a miříkovitých rostlin, řezané a předvrtané bezové větvičky, vrtanou cihlu, navrtané dřeva a špalky, odnímatelné úlky se senem pro zimování slunéček a motýlů, plát kůry jako úkryt pro ploštice…

Je třeba je vyvěsit vždy jihovýchodním, jižním nebo jihozápadním směrem. Naše hmyzí hotýlky navrhují a vyrábějí  odborníci na hmyz - entomologové, a proto narozdíl od řady jiných na tuzemském trhu opravdu fungují a jsou hojně obsazovány zejména různými druhy samotářských včel (které nejsou nijak agresivní a člověka nebodají).
Cena je sice ovykle vyšší - kvalita a estetika je zcela mimořádná zároveň je to cena benefiční, ze které nemalá část putuje na podporu ochrany přírody.

Závěsnou lištu a spojovací vruty je nutné objednat zvlášť – v kategorii Doplňky k budkám! Velikost lišty a počet vrutů se bude odvíjet od typu budky.