Informace

Prohlédnuté produkty

Nejoblíbenější produkty

Hmyzí hotýlečíček II

Nový produkt

Prvotřídní luxusní hmyzí hotely pro náročné!

Zcela exkluzivní zboží pro nejnáročnější. Kvalitní ruční práce našich nejlepších mistrů řemesla přes hmyzí hotely - svébytné umělecké dílo pro ty, kteří si tento ochranářský luxus chtějí dopřát. Luxusní je i benefiční přínos z prodeje tohoto zboží, který pochopitelně stejně, jako ostatní naše zboží, putuje na přímou ochranu přírody - viz zde.

Více informací

9 ks

1 900,00 Kč

Více informací

Menší hmyzí hotel pro blanokřídlý hmyz (zejména samotářské včely čalounice a na ně vázané krásné drobné vosičky – zlatěnky – vše člověku naprosto neškodní a neútoční živočichové s velmi zajímavými životními projevy). Dále pro různé druhy ploštic, motýlů, brouků včetně slunéček, ale i pro škvory a zlatoočka, …

Byli jsme první, kdo v ČR začal před mnoha lety vyrábět hmyzí hotely pro benefičně-komerční účely (prodali jsme jich za tu dobu už několik set) a naše hmyzí hotely už od samého počátku vyrábíme pod přísným dozorem největších odborníků - vědců a specialistů na ochranu hmyzu. Určujeme nejmodernější trend a Vy teď díky tomu můžete mít doma ty nejosvědčenější a nejpropracovanější modely na českém trhu, které na rozdíl od řady jiných "rádoby hmyzích hotelů" při správné instalaci fungují 100%. 

Hotel obsahuje nařezaná stébla rákosu a miříkovitých rostlin, řezané a předvrtané bezové větvičky, navrtané dřeva a špalky.

Je třeba je vyvěsit vždy jihovýchodním, jižním nebo jihozápadním směrem

Rozměry: výška: 30 cm, půdorys 15 x 18 cm (rozměry přibližné)

Hmotnost: cca 2,8 kg