Informace

Prohlédnuté produkty

Nejoblíbenější produkty

Hmyzí hotel velký s instalací

Nový produkt

Hmyzí hotel pro blanokřídlý hmyz (samotářské včely "čalounice", krásné drobné vosičky "zlatěnky" – naprosto neškodní a neútoční živočichové s velmi zajímavými životními projevy).

Velikost: 2 x 1 metr až 2,5 x 2 metry

Cena je individuální, bez instalace 10 000,- až 30 000,-.

nutné objednat dopředu - nejlépe tel. 733 362 224.

Druhou stranu hotelu možno využít k umístění informačního panelu.

Více informací

Zakázková výroba

26 000,00 Kč

Více informací

Hotel pro blanokřídlý hmyz (samotářské včely "čalounice", krásné drobné vosičky "zlatěnky" – naprosto neškodní a neútoční živočichové s velmi zajímavými životními projevy). Dále pro různé druhy motýlů, brouků včetně slunéček, ale i pro škvory a zlatoočka.

Hotel obsahuje nařezaná stébla rákosu a miříkovitých rostlin, řezané a předvrtané bezové větvičky, děrovanou cihlu, navrtané dřeva a špalky, odnímatelné úlky se senem pro zimování slunéček a motýlů, plát kůry jako úkryt pro ploštice…

Je třeba ho orientovat vždy jihovýchodním, jižním nebo jihozápadním směrem. Naše hmyzí hotýlky navrhují a vyrábějí  odborníci na hmyz - entomologové, a proto na rozdíl od řady jiných na tuzemském trhu opravdu fungují a jsou hojně obsazovány zejména různými druhy samotářských včel (které nejsou nijak agresivní a člověka nebodají). 
Cena je sice vyšší, ale kvalita a estetika je zcela mimořádná, zároveň je to cena benefiční, ze které nemalá část putuje na podporu ochrany přírody.

Druhou stranu hotelu možno využít k umístění informačního panelu.